Dlaczego warto kupić wyciskarkę Hurom HP?

Dlaczego warto kupić wyciskarkę Hurom HP?

Nowy model wolnoobrotowej wyciskarki Hurom HP jest reprezentantem drugiej generacji wyciskarek Hurom Personal. Przeznaczona dla wymagających klientów, wyciskarka Hurom HP jest urządzeniem o wysokiej wydajności oraz funkcjonalności, a do tego ma ciekawy design.

Hurom HP potrafi przygotować sorbety, soki, czy mleko sojowe. Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi wyciskarka do przechowywania potrzebuje niewielkiej powierzchni. W porównaniu do wcześniejszych modeli, Hurom HP charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem oraz unikatową gamą kolorystyczną. Występuje w trzech wariantach: kremowy, pistacjowy, pastelowy róż. Kompozycję kolorystyczną doskonale uzupełnia upychacz w kolorze obudowy. Najważniejsze cechy wyciskarki Hurom HP: Ciekawy design: nowoczesny i kompaktowy krój, nowoczesne pastelowe kolory, upychacz w kolorze urządzenia, zaokrąglone kształty.

Technologia wolnoobrotowa:

Hurom HP imituje powolny proces ręcznego wyciskania soku poprzez 43 obroty wałka ślimakowego na minutę. System ten zapewnia najwyższą jakość odżywczą oraz wyjątkową świeżość soku.

Smak:

Sok wyciśnięty przy użyciu Hurom HP zapewnia olśniewający smak i świeżość w postaci odżywczego nektaru.

Wydajność:

Dzięki opatentowanemu systemowi wolnoobrotowego wyciskania SST2, unikalna konstrukcja wałka ślimakowego pozwala na wyciskanie soku do ostatniej kropli.

Wyciskarka do soków

Łatwa w czyszczeniu:

Urządzenie wyposażone jest w wygodne części pozwalające na szybki, bezproblemowy montaż i demontaż oraz wewnętrzne obrotowe szczotki czyszczące nawet podczas wyciskania soku, które zwiększają wydajność i chronią misę przed odkładaniem w niej miąższu.

Jakość:

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HP posiada odporny na uderzenia korpus z plastiku ABS, co ekstremalnie zwiększa jej trwałość. Urządzenie jest w całości wolne od szkodliwych substancji, również BPA. Wałek ślimakowy oraz sito wykonane są z ośmiokrotnie wytrzymalszych materiałów w porównaniu z tradycyjnymi plastikami.

Wszechstronność:

Wysoka wydajność Hurom HP sprawdza się przy wyciskaniu soków z orzechów, warzyw kapustnych i liściastych, fasoli, owoców i innych produktów.

Cicha praca:

Bezszczotkowy i praktycznie bezgłośny silnik AC (BLDC) o mocy 150W objęty jest 10-letnią gwarancją producenta. W odróżnieniu od sokowirówek, czy blenderów wyciska sok z różnych produktów.

Bezpieczeństwo:

Wyciskarka Hurom HP wyposażona jest w czujniki zapobiegające uruchomieniu w przypadku niedomknięcia, czy nieprawidłowego złożenia wszystkich elementów. Zintegrowany system chłodzenia wraz z otworami wentylacyjnymi chronią wyciskarkę przed nadmiernym rozgrzaniem, co zwiększa jej żywotność. Dzięki specjalnej konstrukcji otwór w komorze wsadowej zapobiega włożeniu dziecięcych rączek.

Natalia Grabkowska

Redakcja qqweb.pl

Portal poświęcony zdrowemu stylowi życia

Czy warto skorzystać z wyciskarek marki Cooksense?
Dlaczego warto pić świeże soki?
Jak działają wyciskarki?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko na naszym portalu

kontakt@qqweb.pl