Czosnek zabija 14 rodzajów nowotworów i 13 różnych infekcji!

Czosnek zabija 14 rodzajów nowotworów i 13 różnych infekcji!

Jeśli masz raka lub chorobę przewlekłą, prawdopodobnie słyszałeś, że jedzenie dużej ilości warzyw może zwalczyć chorobę i dać organizmowi wsparcie odżywcze, którego potrzebuje, aby wytrzymać chemioterapię i inne przepisane ci leki.

Jedno "warzywo" w szczególności - czosnek - zawiera substancje, które są szczególnie potężną bronią przeciwko rakowi, jak twierdzi Amerykański Instytut Badań nad Rakiem. Tak więc włączenie czosnku do swojej diety może pomóc w leczeniu raka.

Cudownie uzdrawiająca żywność: Czosnek

Podstawowe korzyści zdrowotne czosnku wynikają ze związku siarki znanego jako allicyna, która nadaje czosnkowi ostry zapach. Zaledwie jeden miligram allicyny jest prawie 15x tak silny jak penicylina.

Związek ten oferuje szerokie spektrum ochrony przed bakteriami chorobotwórczymi, wirusami, pasożytami, odpornym na antybiotyki MRSA, infekcjami drożdżakowymi i jest jednym z wielu niesamowitych pokarmów zwalczających raka.

Czosnek zawiera 33 aktywne substancje zawierające siarkę. Po spożyciu, allicyna przekształca się w kwas sulfenowy, który jest najszybciej działającym eliminatorem wolnych rodników. Ostatnio na Uniwersytecie Florydy stwierdzono, że spożywanie czosnku zwiększa liczbę limfocytów T zwalczających wirusy w krwiobiegu.

Świadomi eksperci zdrowotni coraz częściej promują spożywanie całych pokarmów jako podstawową metodę leczenia, w przeciwieństwie do przyjmowania suplementów, zwłaszcza jeśli chodzi o czosnek. Jedzenie świeżego, surowego czosnku jest zdecydowanie najlepszym sposobem na zapewnienie mu licznych korzyści zdrowotnych.

Najlepszym sposobem na spożywanie czosnku w celach zdrowotnych jest najpierw wyciśnięcie świeżego ząbka za pomocą praski do czosnku, posiekanie go lub rozbicie grzbietem noża. Następnie odczekaj około 5 minut przed spożyciem. Ten rytuał aktywuje silną, leczniczą allicynę zawartą w czosnku.

Czosnek może zapobiec milionom zgonów

Szybkie przejrzenie literatury dostarczonej przez National Library of Medicine, zawierającej 4525 abstraktów badań na temat czosnku wskazuje, że czosnek ma do odegrania znaczącą rolę w zapobieganiu lub leczeniu ponad 150 stanów zdrowia, począwszy od raka do cukrzycy, infekcji do odkładania się płytki nazębnej w tętnicach, uszkodzeń DNA do zatrucia rtęcią!

W rzeczywistości, zgodnie ze statystykami Światowej Organizacji Zdrowia, ludność biedniejszych krajów umiera głównie z przyczyn bezpośrednio związanych z zakaźnymi chorobami zakaźnymi, które nawiasem mówiąc nie są spowodowane brakiem szczepionek, a raczej przede wszystkim niedożywieniem i niedostatecznym odżywianiem, brakiem warunków sanitarnych i higienicznych, a także niekorzystnymi fizjologicznymi skutkami depresji i stresu związanego z ubóstwem.

czosnek

Większe wykorzystanie i dostępność czosnku może stanowić doskonałą alternatywę dla globalnych inicjatyw szczepionkowych, których stosowanie w mniejszym stopniu wynika z przekonujących badań naukowych, a w większym z sił politycznych i ekonomicznych. Czosnek jest łatwiejszy do zdobycia i dystrybucji, a często może być uprawiany przez osoby lub społeczności dotknięte chorobą, co czyni go w zasadzie darmowym.

Czosnek może zabić 14 rodzajów raka

Przemysł farmaceutyczny wydał miliardy dolarów na badania nad "pigułką na raka", ale nie odniósł sukcesu. Syntetyczne leki mają zbyt wiele niebezpiecznych skutków ubocznych, które stają się wysoce toksyczne w organizmie, powodując więcej chorób.

Z drugiej strony, naturalne i pełnowartościowe pokarmy zawierają kompletne składniki odżywcze, które nie tylko powstrzymują choroby, ale także uzdrawiają organizm.

Ta niesamowita roślina może zabić co najmniej 14 rodzajów raka:

  1. Ostra białaczka limfoblastyczna (Acute Lymphoblastic Leukemia) Ostra białaczka szpikowa (Acute Myeloid Leukemia) rak podstawnokomórkowy rak piersi Rak szyjki macicy Rak jelita grubego Rak endometrium Rak żołądka Białaczka: Przewlekła białaczka limfocytowa (CLL) Rak wątroby Chłoniak Czerniak Osteosarcoma Rak trzustki

Czosnek może chronić serce

Istnieje wiele sposobów, na które czosnek jest potężny w zapobieganiu chorobom serca i udarowi:

  1. Opóźnia postęp blaszki miażdżycowej w tętnicach Korzystnie zmniejsza białą tkankę tłuszczową, zwiększa białą tkankę tłuszczową wokół mięśnia sercowego. Chroni przed powstawaniem zakrzepów Pozytywnie moduluje poziom lipidów we krwi Rozszerza naczynia krwionośne w celu zwiększenia lepszego krążenia Obniża ciśnienie krwi Antyoksydanty zapobiegają utlenianiu cholesterolu, który powoduje problemy z sercem Zapobiega dysfunkcji rozszerzenia tętnic Zapalenie naczyń krwionośnych

Czosnek może zabić 13 rodzajów infekcji

Jeśli chodzi o badania, czosnek ma niezwykle silne właściwości przeciwzakaźne, eksperymentalnie potwierdzono, że zabija następujące rodzaje infekcji:

  1. gronkowca złocistego odpornego na metycylinę (MRSA) Pleśniawki (przerost grzybów w jamie ustnej) Pseudomonas Aerigonosima, w tym szczepy oporne na leki Zakażenia wirusem cytomegalii Aflatoksykoza związana z mikotoksynami Zakażenie Helicobacter Pylori Zakażenie Candida (drożdżakami) Zakażenie Klebseilla zakażenie HIV-1 zakażenie Vibrio Mycobacterium Tuberculosis, oporne na wiele leków Infekcje Clostridium Infekcje wirusowe: Herpes Simplex 1 i 2, wirus parainfluenzy typu 3, wirus vaccinia, wirus pęcherzykowego zapalenia jamy ustnej i ludzki rhinowirus typu 2 Zakażenie paciorkowcem grupy B

Wyniki te robią ogromne wrażenie, ale prawdopodobnie są tylko wierzchołkiem góry lodowej, jeśli chodzi o zdolność czosnku do zabijania komórek rakowych i zwalczania infekcji. Nie ma ani jednego konwencjonalnego antybiotyku, który byłby w stanie osiągnąć to, co czosnek, jeśli chodzi o zabijanie szkodliwych mikroorganizmów bez skutków ubocznych. A piękno czosnku polega na tym, że zabija on tylko te szkodliwe, nie wpływając na pożyteczne mikroorganizmy w naszym organizmie! Co może to pobić!

Weź łyżkę tego przed snem, aby wypłukać toksyny z jelit i wątroby podczas snu

Zanim położysz się spać w nocy, przygotuj ten magiczny eliksir:

Drobno posiekaj dwa ząbki świeżego czosnku i pozwól mu wystawić się na działanie powietrza przez kilka minut, podczas gdy ty umyjesz swój blender lub deskę do krojenia. Siekanie uwalnia enzym alliinazę w czosnku.

Zbierz posiekany czosnek na łyżkę i popij wodą. Możesz dodać odrobinę surowego miodu, jeśli chcesz, co da mu więcej mililitrów, ponieważ surowy miód jest świetnym środkiem antybakteryjnym. Miód Manuka może być również stosowany, zwłaszcza jeśli chcesz rozwiązać problem zatok lub zatrzymać przeziębienie lub grypę.

Czosnek i miód będzie podróżować cały przewód pokarmowy podczas snu i scavenge i neutralizacji wszystkich toksyn, rakotwórczych, szkodliwych bakterii, grzybów, wirusów, obcych chemicznych, zanim mogą zaszkodzić swoje zdrowe komórki.

Związki siarki w czosnku będą również odtruwać Twoją wątrobę z toksyn we krwi, ołowiu i innych metali ciężkich, które zostaną wypłukane następnego dnia.

Połknięcie posiekanego czosnku nie spowoduje u Ciebie czosnkowego oddechu, o ile nie będziesz go żuć.

Rano wypij dużą szklankę wody. Twoje pierwsze wypróżnienie będzie miało silny zapach czosnku i będziesz wiedział, że szkodliwe substancje zostały wyeliminowane z twojego organizmu. Spróbuj tego!

 

Natalia Grabkowska

Redakcja qqweb.pl

Portal poświęcony zdrowemu stylowi życia

Czy warto skorzystać z wyciskarek marki Cooksense?
Dlaczego warto pić świeże soki?
Jak działają wyciskarki?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko na naszym portalu

kontakt@qqweb.pl