Lekarz z Berkeley twierdzi, że ludzie umierają z powodu chemioterapii, a nie raka!

Lekarz z Berkeley twierdzi, że ludzie umierają z powodu chemioterapii, a nie raka!

 

Lekarz z Berkeley wypowiedział się ... leczenie chemioterapią zabija. Ludzie, którzy odmawiają leczenia chemioterapią, żyją średnio o 12 i pół roku dłużej niż ludzie, którzy poddają się chemioterapii - mówi dr Jones.

Według najnowszych statystyk, około 1 na 2 mężczyzn i 1 na 3 kobiety zachoruje na raka w ciągu swojego życia. Ta zasmucająca rzeczywistość pogarsza się, gdy okazuje się, że nowoczesne metody "leczenia" choroby są często nieskuteczne i tylko pogarszają objawy choroby. W rzeczywistości, według jednego z lekarzy z Berkeley, chemioterapia nie działa w 97% przypadków.

W powyższym, otwierającym oczy filmie, dr Hardin B. Jones, były profesor fizyki medycznej i fizjologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, omawia, jak "najnowocześniejsze" leczenie raka jest fikcją.

 

Ludzie umierają na chemioterapię, nie na raka

Przez ponad 25 lat osobiście badał długość życia pacjentów i doszedł do wniosku, że chemioterapia przynosi więcej szkody niż pożytku. Ta mrożąca krew w żyłach świadomość skłoniła dr Jonesa do wystąpienia przeciwko wartemu miliardy dolarów przemysłowi nowotworowemu.

"Ludzie, którzy odmówili leczenia chemioterapią żyją średnio o 12 i pół roku dłużej niż ludzie, którzy są poddawani chemioterapii" - powiedział dr Jones o swoim badaniu, które zostało opublikowane w New York Academy of Science.

"Ludzie, którzy przyjęli chemioterapię, umierają w ciągu trzech lat od diagnozy, duża liczba umiera natychmiast po kilku tygodniach".

 

Według lekarza jedynym powodem, dla którego lekarze przepisują chemioterapię jest to, że zarabiają na niej pieniądze. Takie oskarżenie nie wydaje się być bezpodstawne, ponieważ leczenie raka przebiega średnio w przedziale 300 000 - 1 000 000 dolarów za leczenie.

 

 

"Pacjenci z rakiem piersi, którzy odrzucają konwencjonalną terapię, żyją cztery razy dłużej niż ci, którzy podążają za systemem. Jest to więc coś, czego nie usłyszysz w środkach masowego przekazu, które nadal będą nieść mit, że najlepszy lek do chemioterapii w walce z rakiem!"

 

Pomimo faktu, że Stany Zjednoczone wydają więcej na opiekę zdrowotną niż jakikolwiek inny kraj o wysokim dochodzie na świecie, choroby związane z dostatkiem nadal zwiększają swoją powszechność, co skutkuje krótszą średnią długością życia.

Być może dzieje się tak dlatego, że media głównego nurtu i alopatyczny system opieki zdrowotnej nie uczą o znaczeniu medycyny zapobiegawczej. Jedzenie zdrowej diety, ćwiczenia fizyczne, pozytywne myślenie, redukcja stresu i cieszenie się towarzystwem innych - czyli nawyki, które przynoszą radość - mają udowodniony wpływ na poprawę długowieczności i szczęścia.

Ponadto, silne, w pełni naturalne leki, takie jak olej z konopi, są również ściśle regulowane i nielegalne w wielu obszarach - pomimo faktu, że bogaty w CBD olej z marihuany jest wymieniony jako lek na stronie internetowej Narodowego Instytutu Raka w USA.

Jak to jest, nie ma pieniędzy w zdrowej populacji, dlatego też fast foody i przemysł farmaceutyczny rozwijają się w Ameryce. Miejmy nadzieję, że wysiłki dr Jonesa zainspirują ludzi do poszukiwania alternatywnych opcji, jeśli oni lub ktoś, kogo znają, zapadnie na wyniszczającą chorobę.

 

Chemioterapia zabija, istnieją alternatywne metody leczenia

Jeśli masz raka i nie chcesz poddać się chemioterapii, jest wiele opcji, które możesz rozważyć. Przede wszystkim, zdobądź kopię tej książki, The Truth About Cancer, która obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o raku i wielu naturalnych, alternatywnych metodach leczenia, które zapewnią ci lepszą jakość życia w podróży do uzdrowienia.

Czytaj dalej na: http://radiobartoszyce.pl

Dariusz Balewski

Redakcja qqweb.pl

Portal poświęcony zdrowemu stylowi życia

Czy warto skorzystać z wyciskarek marki Cooksense?
Dlaczego warto pić świeże soki?
Jak działają wyciskarki?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko na naszym portalu

kontakt@qqweb.pl