Ozon zabija 99% patogenów w 10 sekund i jak terapia ozonowa jest stosowana w leczeniu raka

Ozon zabija 99% patogenów w 10 sekund i jak terapia ozonowa jest stosowana w leczeniu raka

Jane G. Goldberg, PhD, która jest psychoanalitykiem pracującym z pacjentami chorymi na raka w Nowym Jorku mówi:

"Czy wiesz, że brak zdrowia, który występuje w każdej bez wyjątku chorobie nowotworowej (bez względu na lokalizację i stadium nowotworu), ma związek z upośledzonym, pozbawionym tlenu oddychaniem komórek organizmu?".

Jest to znane od 100 lat, a jego odkrycie zostało nagrodzone Nagrodą Nobla. Istnieje nawet sposób leczenia tego zjawiska zwany ozonoterapią. Terapia ozonowa jest dostępna od wielu dziesięcioleci; jednak liczba praktyków, którzy ją oferują w Stanach Zjednoczonych jest bardzo niska.

Czym jest terapia ozonowa w leczeniu raka?

Czy pamiętasz ten przejmujący, świeży zapach powietrza tuż po burzy z piorunami? Kiedy wdychasz ten zapach, wydaje Ci się on znajomy, mimo że nie potrafisz go dokładnie umiejscowić. Możesz nazwać ten zapach oczyszczającym. Rzeczywiście, dokładnie to robi: oczyszcza atmosferę i może podobnie oczyszczać nasze ciała.

Występuje nie tylko po opadach deszczu, ale także w pobliżu wodospadów i fal oceanu. Można go nawet poczuć, gdy promienie słoneczne padają na pola śniegu. Ten znajomy zapach nazywany jest ozonem. Ozon jest wytwarzany, gdy cząsteczki tlenu są rozkładane przez promieniowanie ultrafioletowe Słońca.

Dzisiejsza technologia pozwala nam na dowolne wytwarzanie ozonu, eliminując konieczność czekania, aż natura sama wytworzy tę substancję. "Ten wytworzony maszynowo sztuczny ozon jest dokładnie taki sam jak w naturze" - zauważa Goldberg.

ozon

Tlen i ozon

Ozon składa się z tego samego tlenu, którym oddychamy. Jedyna różnica między nimi polega na tym, że ozon składa się z trzech atomów tlenu, podczas gdy tlen, którym oddychamy, składa się tylko z dwóch atomów.

Ozon, z powodu trzeciego atomu tlenu, jest z natury niestabilny. Oznacza to, że zawsze chce się pozbyć tego dodatkowego atomu. Dlatego też, kiedy O3 wchodzi w kontakt z komórką, trzeci atom zostaje przeniesiony. Kiedy ta reakcja ma miejsce, O3 przekształca się z powrotem w O2, ale jego konwencjonalne właściwości stają się silniejsze i bardziej energetyzujące.

Gdzie stosowana jest terapia ozonowa?

Terapia ozonowa jest praktyką stosowaną w wielu częściach świata. Goldberg podkreśla, że w Niemczech, terapia ozonem "jest standardem opieki i jest stosowana przez 70-80% praktykujących lekarzy."

Dr Horst Kief, praktykujący antynowotworową terapię ozonem z Niemiec, doniósł o odwróceniu AIDS za pomocą ozonu. W niemieckiej literaturze medycznej istnieje prawie 3000 odniesień do stosowania medycznej terapii ozonem.

"W rzeczywistości, jest to uważane za błąd w sztuce medycznej, jeśli nie stosuje się ozonu przed i po operacji zamiast antybiotyków!".

Inne kraje, które posiadają obiekty poświęcone zabiegom i badaniom nad ozonem to: Kuba, Indie i Rosja.

Dlaczego terapia ozonem nie jest dostępna w Stanach Zjednoczonych?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: Marża zysku!

Zarówno Kuba jak i Rosja mają uspołecznioną medycynę, w której nie chodzi o budowanie zysku. Niemcy były biedne po wojnie, a Indie nadal są uważane za kraj rozwijający się. Jakkolwiek oczywiste by to nie było, tlenoterapia opiera się na tlenie. A tlen jest za darmo!

Aby wytworzyć ozon z tlenu potrzebujemy małego generatora i koncentratora tlenu, z których żaden nie jest drogi. "I żadne z nich nie daje możliwości osiągnięcia ogromnych zysków" - stwierdza Goldberg.

Uzdrawiająca moc ozonu

Czy wiesz, że ozon potrzebuje zaledwie 10 sekund, aby zabić 99 procent bakterii, grzybów, drożdży, pleśni i wirusów - 3500 razy szybciej niż chlor, ale o wiele bezpieczniej?

Dzieje się tak, ponieważ jedna cząsteczka ozonu jest równa 3000 do 10000 cząsteczek chloru. Jako najpotężniejszy i najszybciej działający środek utleniający na ziemi, ozon jest najlepszym zabójcą niszczących organizmów chorobotwórczych.

Zostało nawet udowodnione, że ozon zabija komórki rakowe w momencie kontaktu z nimi! Inne mechanizmy lecznicze ozonu obejmują:

 • Inaktywacja bakterii, wirusów, grzybów, drożdży i pierwotniaków Stymulację metabolizmu tlenowego Aktywacja systemu immunologicznego

Ozon jest skuteczny w walce z chorobami, ponieważ trafia bezpośrednio do komórek ciała!

Uszkodzenia komórkowe

W 1925 r. Otto Warburg otrzymał Nagrodę Nobla za odkrycie, że gdy komórki ciała zostaną pozbawione 40% zwykłej ilości tlenu, w ich wnętrzu zaczynają zachodzić patogenne przemiany. Warburg stwierdził, że "główną przyczyną raka jest zastąpienie normalnego oddychania tlenowego komórek ciała przez beztlenowe (beztlenowe) oddychanie komórkowe".

"Choroba wynika z niedoboru w procesie utleniania w organizmie, co prowadzi do nagromadzenia toksyn. Toksyny te są zwyczajowo spalane w normalnym procesie utleniania." -Albert Wahl

Glukoza, która jest standardowym pożywieniem dla zdrowych komórek, jest spalana w procesie utleniania. Odkrycie Warburga mówiło, że kiedy komórka zostaje pozbawiona zwykłej ilości tlenu, nie ma innego wyboru, jak tylko wykorzystać gorszy proces wydawania i wytwarzania energii, znany jako fermentacja.

Z powodu upośledzenia funkcji oddechowych komórki, zaczyna ona fermentować cukier bez dostępu tlenu. Zamiast uwalniać dwutlenek węgla, co jest normalną funkcją zdrowej komórki, uszkodzona komórka pożera cukier i uwalnia kwas mlekowy.

Spadek poziomu dwutlenku węgla jest niebezpieczną fazą w tym patogennym postępie, ponieważ hemoglobina (nośnik tlenu w krwiobiegu) nie może uwalniać tlenu bez uprzedniego przyjęcia dwutlenku węgla. W konsekwencji, uszkodzona komórka nie jest już w stanie odbierać tlenu ze swojego zwykłego źródła i "znajduje się teraz w niefortunnej sytuacji, w której jest pozbawiona swojego pożywienia tlenowego, a jednocześnie jest zatruwana przez proliferację toksycznych patogenów" - stwierdza Goldburg.

Freud i apoptoza

Czy słyszałeś kiedyś o terminie zwanym apoptoza? Cóż, apoptoza to naukowa nazwa dla umowy samobójczej, którą posiadają wszystkie komórki naszego ciała. Tak, dobrze słyszałeś! Zygmunt Freud wymyślił teorię zwaną "popędem śmierci". Teoria ta opisuje koncepcję, że wszyscy musimy powrócić do naszych korzeni. Współcześni naukowcy rozumieją tę teorię jako apoptozę.

"Apoptoza służy ochronie wszystkich innych komórek w organizmie przed uszkodzonymi i umierającymi komórkami".

Ta wbudowana funkcja samobójcza występuje, gdy komórka decyduje się poświęcić siebie dla większego dobra całego organizmu. Jeśli jednak uszkodzonej komórce nie uda się dokonać autodestrukcji, żyje ona dalej i kontynuuje rozmnażanie.

Komórkowe kopie uszkodzonej komórki nie mają tego samego mechanizmu autodestrukcji i "jedną z konsekwencji powodujących uszkodzenia jest to, że komórka, która powinna już umrzeć, traci zdolność do kierowania własnym wzrostem" - mówi Goldberg. Nazwa dla tej sytuacji komórkowej jest nam znana jako rak.

KUP GENERATOR OZONU:

Ozon i rak

Według Dr. Shallengerger, który jest wiodącym zwolennikiem ozonoterapii, problem z rakiem "nie polega na tym, że komórki nie otrzymują wystarczającej ilości tlenu", ale raczej "mitochondria - fabryki energii w komórce - nie są w stanie efektywnie wykorzystać dostępnego tlenu".

Terapia ozonowa nie tylko dostarcza więcej tlenu do komórki, ale stymuluje mitochondria w komórce do bardziej efektywnego wykorzystania tlenu, który jest już dostępny. Działanie ozonoterapii na uszkodzone komórki jest bardzo specyficzne.

Ozon atakuje materiały chorobotwórcze, które nie posiadają powłoki ochronnej. Ozon zabija również te komórki, które utraciły zdolność apoptozy. W przeciwieństwie do chemioterapii i radioterapii, ozon zabija wyłącznie komórki chorobotwórcze.

Aby przejść do szczegółów: ponieważ ozon posiada dodatkowy atom tlenu i jest niestabilny, wszystkie chore komórki, takie jak komórki rakowe, są podobnie niezrównoważone. Z powodu tej nierównowagi, ozon i inne uszkodzone komórki przyciągają się wzajemnie.

"Całkiem pięknie, jest to taniec wzajemnego przyciągania pomiędzy chorobą (komórki chorobotwórcze) i lekarstwem na chorobę (ozon)".

Metody stosowania terapii ozonowej

Istnieje wiele sposobów stosowania terapii ozonowej, do metod tych należą:

1. Autohemoterapia (stosowana przez lekarza)

 • Ozon jest wstrzykiwany bezpośrednio do żyły. Ozon miesza się z krwią pacjenta, a następnie jest wlewany z powrotem do organizmu.

2. Terapia ozonowaną solą fizjologiczną (przeprowadzana przez lekarza)

 • Roztwór soli miesza się z gazem ozonowym, a następnie wlewa się go pacjentowi.

3. Przezskórna sauna ozonowa (stosowana w ośrodkach zdrowia)

 • Ozon jest podawany przez natrysk w saunie.

4. Iniekcja (samodzielna)

 • Ozon jest wstrzykiwany pacjentowi przez cewnik w odbytnicy lub pochwie.

5. Zastosowanie w stomatologii

 • Terapia periodontologiczna, leczenie kanałowe, nadwrażliwość zębów, infekcje kości.

6. Worek do sauny (podawany w ośrodkach zdrowia)

 • Kombinezon lub worek jest wypełniony ozonem, który jest wchłaniany przez skórę przez 45 minut.

7. Miejscowo stosowane olejki ozonowane (do samodzielnego stosowania)

 • Ozonowane olejki takie jak oliwkowy, jojoba, sezamowy i kokosowy są wmasowywane w skórę.

8. Wdychanie ozonowanego oleju (samodzielnie)

 • Wdychanie ozonu przefiltrowanego przez oliwę z oliwek nie tylko nie jest drażniące dla płuc, ale również pomaga w leczeniu infekcji zatok i chorób płuc.

9. Bezpośrednie wstrzykiwanie ozonu do guza nowotworowego (podawane przez lekarza)

 • W przypadku raka piersi możliwe jest bezpośrednie wstrzyknięcie ozonu do guza. W przypadku raka wątroby można wykonać iniekcję do żyły wrotnej.

10. Picie wody ozonowanej

 • Picie ozonowanej wody rozpoczyna proces zabijania chorobotwórczych mikrobów układu pokarmowego.

Podsumowując, ozonoterapia ma imponujące korzyści dla zdrowia, ponieważ jest toksyczna dla niezdrowych, uszkodzonych i umierających komórek, a jednocześnie nie jest toksyczna dla zdrowych komórek. Czy rozważyłbyś terapię ozonem?

 

Referencje: https://thetruthaboutcancer.com/ozone-therapy-cancer-treatment/ https://www.triroc.com/sunnen/topics/ozonemed.htm https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3312702/ https://www.esrl.noaa.gov/csd/assessments/ozone/2010/twentyquestions/Q2.pdf

Niektóre z linków, które umieszczam na tej stronie są linkami afiliacyjnymi. Jeśli przejdziesz przez nie, aby dokonać zakupu, zarobię niewielką prowizję (bez dodatkowych kosztów dla Ciebie). Należy jednak pamiętać, że polecam te produkty ze względu na ich jakość i moje dobre doświadczenia z ich używaniem, a nie z powodu prowizji, którą można uzyskać.
O Sarze Ding Sara Ding jest założycielką Juicing-for-Health.com. Jest certyfikowanym trenerem zdrowia Wellness, konsultantem żywieniowym i specjalistą od detoksu. Pomaga zapracowanym mężczyznom i kobietom zidentyfikować ich problemy zdrowotne u źródła, w celu wyeliminowania problemów dla optymalnego zdrowia fizycznego/mentalnego i dobrego samopoczucia. Czytaj więcej
Pokaż komentarze (1)

Urszula Młodzińska

Redakcja qqweb.pl

Portal poświęcony zdrowemu stylowi życia

Czy warto skorzystać z wyciskarek marki Cooksense?
Dlaczego warto pić świeże soki?
Jak działają wyciskarki?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko na naszym portalu

kontakt@qqweb.pl